RRUGA ZENEL BASTARI, TIRANË info@startreklama.com

0695734801

Teknologjia që ne përdorim

a32b7405aa2e56b2c16a65bcc8f6dfed

PRINTER MUTOH EXPRET JET 1641 SR

 Ky printer ofron bojën e bardhe  dhe përdorime të llakut kjo bën të mundur printimin në cdo material roll. Cilesi maksimale printimi dhe ngjyra të nderzura që bëjnë dhe diferencen me cdo printim tjetër. Perdorimi i llakut jep pjesë të ndryshme të printimit me shkëlqim dhe reliev  ky printer na mundëson dhe  printimin e materialeve me ngyra  fal bojës së bardhe që përdor gjë që nuk ishte e mundur më para disa kohesh ajo që e bën akoma të vecantë këtë printer është cilesia   letrës murale dhe kanavaces për piktura.

XpertJet_1641SR__1341SR

PRINTER MUTOH VALUEJET XPERTJET VITI 2023

Printer me bojërat më të fundit ekologjike me cilësi absolute printimi, sidomos për tabelat ndriçuese. Materialet e printimit në këtë printer mund të aplikohen 3 orë pas printimit, zgjidhje e shkëlqyer për raster emergjente.

20170510211201

PRINTER MUTOH VALUEJET 1624

Printer me bojra ekologjike dhe me cilësi shumë të mirë printimi. Printon çdo material Roll të bardhë dhe ky printer ofron mundësinë e një çmimi më ekonomik në krahësim me të tjerët por në cilësi shumë të mirë.

RJ900X-HeaderImage1-min

SET SISER PER STAMPIM BLUZASH, FILXHAN DHE KAPELE

Ky printer mundëson printimin me bojra sublimimi të cilat më pas trasferohen me të nxehtë në copa të ndryshme. Këto copa përdorën për prodhimin e bluzave, këmishave, pantallonave, veshjeve të ndyshme, kapeleve çantave dhe një pafundësi produktesh të tjera.

PJ-2508UF

PRINTER MUTOH FLATBED UV LED

Ky printer na jep mundësinë të printojmë çdo material promocional . Printon deri në minimumin e madhësis së shkrimit me cilësi maksimale printime preacizon në perfeksion, kartolina, stilolapsa, kartvizita, burzylyk, bexha, karta me chip, karta abonimi dhe një pafundësi produktesh.

nMLZOVuM4L_preview_465_400

ROLL-UP ADHESIVE PLASTICIZER 1.6M

 Printer industrial me gjerësi printimi 2.05m. Ky printer ofron cilësi shumë të mirë printimi për ambjente të jashtme. Përdoret për sipërfaqe të mëdha printimi dhe boja e tij është shumë rezistente për një kohë të gjatë.

Sinocolor-3-2m-Factory-Price-UV-Roll-to-Roll-Machine

PRINTER MUTON 3.2 INDUSTRIAL

Printer indsutrial me gjerësi printimi 3.2 metra, me cilësi shumë të mirë  me bojra rezistente për ambjente të jashtme. Ofron cilësi me çmime ekonomike.

wasteboard_4-1

CNC - ROUTER- (FREZA)

CNC – ROUTER paisje prerëse dixhitale me format 3.2m x 2.2m. Kjo pajisje bën të mundur prerjen e të gjithave Franteriaceve me format e dëshiruara.

71aFzNftBmL

CNC LASER

Lazer për prerjen e materialeve plastike dhe të drurit, gjithashtu pret dhe bën engrave me precizion milimetrik.

summa-s-series-s2d-120-cutting-plotter

SUMMA CUTTER SERIA 52

Pajisje prerëse për adezivët. Seria 52 e kësaj pajisjeje ka gjerësi 160cm dhe kokë tagentiale e cila bën dhe prerje me mënyrë perfekte pa dëmtuar materialin. Ofron shpejtësi në prerje, gjithashtu mundëson prerjen e materialeve të printuara me gjerësi 160cm.

Screenshot_1

SUMMA CUTTER 60CM

Kjo pajisje përdoret për prerje e stikerave të ndryshëm dhe logove në Flex për stampime.

Graphtec - Cutting plotter CE6000-60

PLASTIFIKUES I NXEHTE

Kjo pajise bën të mundur prerjen e stikerave dhe printimeve në letër.

download (1)

PRERESE MONYI AXITONIO TEXTILE 100x150

Prerëse tekstile me format 100×150 shërben për stampimin e printime te sublimi në copat tekstile.

benchtop-engraving-roland-egx-350

PELEMAX CASEMAKER

Paisje që shërben për veshjen e dhuratave sipas dizanjit të zgjedhur, gjithashtu mund të bëhet mbi dhe me lëkurë ose imitim lëkure.

2518UQ350A1-Hard-Cover-Maker-350-WBB2518UQ350A1

SET STMAPIMI

Seti i stampimit përbëhet nga presa për stampimin e bluzeve, çantave, këpuceve, filxhanëve etj.

termosaldatrice-doppia-a-barra-saldante

ROBOT LAISER PER BANER

Kjo pajisje shërben për ngjyrosjen e banerave dhe meshes për të realizuar siperfaqe të mëdha me printime. Ka rezultat të shkëlqyer dhe i reziston kohës.

Screenshot_3

TERMO FORMA

Termo forma bën të mundur prodhimin e gërmave 3D dhe tabelave të ndryshme të cilave u jepet forma duke e nxehur në temperaturë 250 gradë dhe duke e frezuar sipas kallupit të përgatitur.

Wc67k-400T-Cnc-Plc-Manual-Sheet-Bending-Machine-Hydraulic-Nc-Press-Brake-Machine

KALANDER PER LAKIMIM HEKURI

Kjo pajisje shërben për lakimin e hekurit sipas formës së dëshiruar.

download

ROLAND EGX 350 EMGROVER

CNC roter format të vogël për gdhendje me precizion të lartë.

4800TM4800 Landing Page

KALANDER PER LAKIM HEKURI

CNC plasmat cutter shërben për prerjen e të gjitha llojeve të llamarinës të cilat mund të përdoren për reklama dhe dekorime të ndryshme.

51EHx-s+4rL._AC_UF894,1000_QL80_

KALANDER PER LAKIM HEKURI

Kjo pajisje shërben për laminimin e adezivit. Laminimi e bën adezivin më jetëgjatë dhe e mbron nga rrezet e diellit dhe mund të lahet pa merakun e dëmtimit të bojës.

Language »
X